Celjani so danes, ob 17.30 uri, v sklopu 32. kroga Prve lige Telemach, gostili ekipo Domžal. Domžalčani so proti vodilni ekipi prvenstva vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:2.

V prvem polčasu je za vodstvo domače zasedbe poskrbel Matko, ki je bil natančen v 20. minuti. V nadaljevanju prvega polčasa zadetkov ni bilo več. V 53. minuti je izid izenačil Pišek, v 64. minuti pa je za vodstvo gostov zadel Stuparević. Bobičanec je v 70. minuti izenačil na 2:2, za končnih 3:2 pa je zadel Pišek in s tem potrdil zmago Domžal. Popović je v 87. minuti, po prejetem drugem rumenem kartonu, bil izključen iz igre.

Celje ostaja na prvem mestu, pred Olimpijo pa imajo grofje prednost devetih točk. Celjani se bodo 28. aprila pomerili prav proti Ljubljančanom, ki zasedajo drugo mesto.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Radomljani ohranjajo upanje za osmo mesto

Danes se je ob 15.00 uri odvijal dvoboj dna prvenstvene lestvice v Prvi ligi Telemach. Rad…