Anže Kopitar veliki junak Los Angelesa (VIDEO)

Hokej 25. Apr 20247:14 0 komentarjev
Anže Kopitar

Hokejisti Los Angelesa so na drugi tekmi prvega kroga končnice lige NHL po podaljšku ugnali Edmonton s 5:4. Odločilni zadetek je dosegel kapetan Anže Kopitar.

Anže Kopitar je tekmo odločil v tretji minuti podaljška in poskrbel, da je serija me LA Kings in Edmonton Oilers izenačena na 1:1.

Poleg zadetka je Kopitar prispeval še dve podaji za prva dva zadetka na srečanju. Kralji so povedli z 2:0, po prvi tretjini vodili s 3:1, v drugi pa je Edmonton izenačil. V tretji tretjini je vsaka ekipa zadela še enkrat, sledil je podaljšek, kjer je odločil slovenski as.

Prvo tekmo je Edmonton na domačem ledu dobil s 7:4. Serija se zdaj seli v Los Angeles. Tretji dvoboj sledi v soboto ob 4.30 po slovenskem času.

Vegas je še drugič slavil v gosteh, na seriji proti Dallasu aktualni prvaki lige NHL zdaj vodijo z 2:0. Boston je dobil prvo tekmo v Torontu in povedel z 2:1 v zmagah.