Termometer prikazuje, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Partizan Crvena zvezda

Četrtek, 26. 5. 2022, 20.46

Srbski nogometni pokal

Crveni zvezdi dvojna krona

Crvena zvezda nogomet | ogometaši Crvene zvezde so le tri dni po osvojitvi domačega prvenstva osvojili še srbski pokal. | Foto Guliverimage

Nogometaši Crvene zvezde so le tri dni po osvojitvi domačega prvenstva osvojili še srbski pokal. V finalu v Beogradu so z 2:1 premagali večnega tekmeca Partizan. Oba gola za zmagovalce je dosegel Aleksandar Katai (26., 73.), za črno-bele je vmes izenačil Slobodan Urošević (61.).

Za rdeče-bele je to 26. naslov pokalnih zmagovalcev in hkrati druga zaporedna dvojna krona.