Slovenska kadetska nogometan reprezentanca je odigrala drugo srečanja v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Po porazu z Walesom, so mladi upi Slovenije z 2:0 premagali vrstnike s Kosova.

Varovanci Tončija Žlogarja so kmalu po začetku srečanja povedli. V dvanajsti minuti je zadel Benjamin Šeško, ob zadetku je asistenco vpisal Arijan Djelovci. Slovenija je imela do konca polčasa lepe priložnosti za povišanje vodstva, vendar se izzid iz dvanajste minute ni spremenil in Slovenija je na odmor odšla z vodstvom, z rezultatom 1:0.

V drugem polčasu je imela Slovenija številčno premoč na zelenici, saj je bil v 63. minuti izključen Hoti. Prednost igralca več na igrišču so slovenski nogometaši kronali štiri minute pred koncem srečanja, ko je na podajo Baruce zadel Domen Zajšek. Slovenija ima po dveh odigranih tekmah na kontu tri točke, v torek se bodo pomerili še z gostitelji Nizozemci.