SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gostje so na pomembnem gostovanju vknjižili zmago z rezultatom 3:1. 25-letni Tomi Horvat je ob zmagi prispeval gol ter asistenco.

Slovenski reprezentant je za vodstvo poskrbel že v 8. minuti srečanja. V 29. minuti je vodstvo na 2:0 povišal Gazibegović, tik pred koncem prvega polčasa pa je po lepi podaji Horvata zadel Kiteishvili. Kapetan gostov, Jon Gorenc Stanković je odigral vseh 90 minut.

Sturm Graz je po današnji zmagi na prvem mestu, pred Salzburgom pa ima tri točke prednosti. Tek a teh dveh avstrijskih velikanov bo na sporedu že 28. aprila, ob 17:00.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Šeško nadaljuje z izjemno strelsko formo

Hoffenheim je v 32. krogu nemške Bundeslige gostil RB Leipzig. Rdeči biki so na gostovanju…