Danes sta se ob 17.30 uri pomerili ekipi, ki zasedata zadnji dve mesti v elitni Prvi ligi Telemach. Aluminij je v 31. krogu Prve lige Telemach gostil Radomlje. Obračun zadnjih dveh ekip se je končal z nedoločenim izidom 1:1. Za oba kluba je bila tekma izjemno pomembna, saj gre za direktna konkurenta v boju za obstanek.

Kidričani so po prvem polčasu vodili z 1:0. Za vodstvo domače zasedbe je v 31. minuti poskrbel Jovanović. Za pomembno točko gostov je v 88. minuti zadel Kukovec. Na tekmi dveh golov je sledila delitev točk.

Obe ekipi imata po 31 odigranih tekmah 27 točk, razlika je le v številu prejetih in doseženih zadetkih. Radomlje so na desetem mestu, medtem ko je Aluminij na devetem mestu.