Lamia je danes, v 32. krogu grške Superlige, gostila Panathinaikos. Grški velikan je vknjižil zmago s kar 5:0 in domov odnesel tri točke. Ob visoki zmagi se je med strelce vpisal tudi Benjamin Verbič.

30-letni slovenski krilni napadalec je zadel takoj ob vstopu v igro. V 21. minuti je zamenjal poškodovanega Bernarda, le dve minuti kasneje pa se poskrbel za vodstvo zeleno-belih iz Aten. V nadaljevanju obračuna sta po dvakrat zadela še Ioannidis in Bakasetas. Adam Gnezda Čerin je odigral celotno tekmo, Andraž Šporar pa je na terenu preživel slabih dvajset minut. Verbič je na devetnajstih tekmah dosegel štiri zadetke, kmalu pa se bliža čas, ko ga bo Slovenija najbolj potrebovala.

Panathinaikos je po današnji dragoceni zmagi, vsaj začasno, skočil na prvo mesto. V naslednjem krogu jih bo doma pričakal AEK, ki je direktni konkurent za naslov v grškem prvenstvu.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Šeško nadaljuje z izjemno strelsko formo

Hoffenheim je v 32. krogu nemške Bundeslige gostil RB Leipzig. Rdeči biki so na gostovanju…